Timing

Ziehier de timing onder voorbehoud van wijzigingen. We adviseren u om een uur voor uw eerste ronde aanwezig te zijn.

Eigen dranken meebrengen is niet toegelaten, drank en snacks zijn te koop aan de bar.

11:00 Doors open
12:00 Youth -16 Latin General look
12:05 Pre-Amateur & Start-to-dance -30 Latin General look
12:10 Pre-Amateur +30 Latin General look
12:15 Rising Star Bachata General look
12:17 Amateur -30 Latin General look
12:24 Amateur +30 Latin General look
12:31 Rising Star Argentine tango General look
12:33 Break
12:52 Youth -16 Latin Final
12:58 Pre-Amateur +30 Latin Final
13:04 Pre-Amateur & Start-to-dance -30 Latin Final
13:10 Rising Star Bachata Final
13:12 Amateur +30 Latin Final
13:20 Amateur +30 Latin Final
13:28 Rising Star Argentine tango Final
13:30 Break
13:50 Pre-Amateur +30 Ballroom Selection
13:57 Pre-Am -30 Ballroom General look
14:02 Start-to-dance -30 & +30 Ballroom General look
14:05 Amateur +30 Ballroom Semi Final
14:13 Amateur -30 Ballroom General look
14:20 Formations Other dance styles General look
14:25 Rising Star Swing General look
14:27 Rising Star Salsa General look
14:29 Amateur +30 Ballroom Hope round
14:37 Break
14:47 Pre-Amateur +30 B Ballroom Final
14:53 Pre-Amateur +30 A Ballroom Final
14:59 Start-to-dance -30 & +30 Ballroom Final
15:03 Pre-Amateur -30 Ballroom Final
15:09 Amateur -30 Ballroom Final
15:17 Amateur +30 Ballroom Final
15:25 Rising Star Swing Final
15:27 Rising Star Salsa Final
15:29 Formations Other dance styles Final
15:34 Break
15:54 MasterClass +40 Ballroom Semi Final
16:14 MasterClass +60 Ballroom Semi Final
16:24 Formations Latin General look
16:32 One-dance Artistic Wals General look
16:34 Masterclass +40 Ballroom Hope round
16:44 Masterclass +60 Ballroom Hope round
16:54 Break
17:04 One-dance Artistic Wals Final
17:06 Formations Latin Final
17:14 MasterClass +40 Ballroom Final
17:24 MasterClass +60 Ballroom Final
17:34 Break + prize presentation
18:14 Masterclass +30 Ballroom General look
18:21 Masterclass +40 Latin General look
18:28 Masterclass +30 Latin General look
18:35 Masterclass +50 Ballroom Quarter Final
18:55 Break
19:05 Masterclass +30 Ballroom Final
19:15 Masterclass +40 Latin Final
19:25 MasterClass +50 Ballroom Hope round
19:35 MasterClass +30 Latin Final
19:45 Break
20:05 Masterclass open Ballroom Semi Final
20:15 Masterclass +50 Ballroom Semi Final
20:35 Masterclass open Latin General look
20:42 Masterclass open Ballroom Hope round
20:52 Break
21:02 Masterclass +50 Ballroom Final
21:12 Masterclass open Ballroom Final
21:22 Masterclass open Latin Final
21:32 Prize presentation
22:02 End